Hogar / Memory / IS45S32400F-7TLA1
minImg
IS45S32400F-7TLA1
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Producto No:
IS45S32400F-7TLA1
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 143 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Size 128Mbit
Package / Case 86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width)
Technology SDRAM
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V