ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Producto No:
IS61C5128AS-25QLI
Fabricante:
Paquete:
32-SOP
Lote:
-
Descripción:
IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32SOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.275
$4.275
10
$3.8817
$38.817
25
$3.79734
$94.9335
40
$3.776725
$151.069
84
$3.386408
$284.458272
252
$3.374048
$850.260096
504
$3.250776
$1638.391104
1008
$3.090492
$3115.215936
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 512K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 32-SOP |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 25ns |
| Access Time | 25 ns |
| Memory Size | 4Mbit |
| Package / Case | 32-SOIC (0.445", 11.30mm Width) |
| Technology | SRAM - Asynchronous |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Package | Tray |
| Memory Format | SRAM |
| Base Product Number | IS61C5128 |