Hogar / Memory / IS61VPS51236B-200B3LI
minImg
IS61VPS51236B-200B3LI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Producto No:
IS61VPS51236B-200B3LI
Descripción:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165TFBGA
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 200 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 512K x 36
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 3 ns
Memory Size 18Mbit
Package / Case 165-TBGA
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 2.375V ~ 2.625V