Hogar / Memory / IS62C5128EL-45TLI
minImg
IS62C5128EL-45TLI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Producto No:
IS62C5128EL-45TLI
Paquete:
32-sTSOP I
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
4Mb,Low Power,Async,512K x 8,45n
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 512K x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 32-sTSOP I
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 45ns
Access Time 45 ns
Memory Size 4Mbit
Package / Case 32-TFSOP (0.465", 11.80mm Width)
Technology SRAM - Asynchronous
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V