Hogar / Memory / IS62WVS0648FBLL-20NLI
minImg
IS62WVS0648FBLL-20NLI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Producto No:
IS62WVS0648FBLL-20NLI
Paquete:
8-SOIC
Descripción:
IC SRAM 512KBIT SPI/QUAD 8SOIC
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 20 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI - Quad I/O, SDI, DTR
Memory Organization 64K x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 8-SOIC
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Memory Size 512Kbit
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 2.2V ~ 3.6V