Hogar / Memory / IS66WVH8M8BLL-100B1LI
minImg
IS66WVH8M8BLL-100B1LI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Producto No:
IS66WVH8M8BLL-100B1LI
Paquete:
24-TFBGA (6x8)
Descripción:
IC PSRAM 64MBIT PAR 24TFBGA
En stock : 1724
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 100 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 8M x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 24-TFBGA (6x8)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 40ns
Access Time 40 ns
Memory Size 64Mbit
Package / Case 24-TBGA
Technology PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.6V