Hogar / Memory / IS66WVO8M8DALL-200BLI
minImg
IS66WVO8M8DALL-200BLI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Producto No:
IS66WVO8M8DALL-200BLI
Paquete:
24-TFBGA (6x8)
Descripción:
IC PSRAM 64MBIT SPI/OCTL 24TFBGA
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 200 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI - Octal I/O
Memory Organization 8M x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 24-TFBGA (6x8)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 40ns
Memory Size 64Mbit
Package / Case 24-TBGA
Technology PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.95V