Hogar / Memory / IS66WVQ2M4DBLL-133BLI
minImg
IS66WVQ2M4DBLL-133BLI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Producto No:
IS66WVQ2M4DBLL-133BLI
Paquete:
24-TFBGA (6x8)
Descripción:
IC PSRAM 8MBIT SPI/QUAD 24TFBGA
En stock : 330
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 133 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI - Quad I/O
Memory Organization 2M x 4
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 24-TFBGA (6x8)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 37.5ns
Memory Size 8Mbit
Package / Case 24-TBGA
Technology PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.6V