Hogar / Memory / IS66WVS2M8ALL-104NLI
minImg
IS66WVS2M8ALL-104NLI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Producto No:
IS66WVS2M8ALL-104NLI
Paquete:
8-SOIC
Descripción:
IC PSRAM 16MBIT SPI QPI 8SOIC
En stock : 57
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 104 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI, QPI
Memory Organization 2M x 8
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 8-SOIC
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 7 ns
Memory Size 16Mbit
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Technology PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply 1.65V ~ 1.95V