ISC1812RQ1R5K
Vishay Dale
Producto No:
ISC1812RQ1R5K
Descripción:
FIXED IND 1.5UH 418MA 400MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 418 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 400mOhm Max
Inductance 1.5 µH
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 100MHz