ISC1812RQ1R8J
Vishay Dale
Producto No:
ISC1812RQ1R8J
Descripción:
FIXED IND 1.8UH 403MA 430MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 403 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 430mOhm Max
Inductance 1.8 µH
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 90MHz