ISC1812RQR18K
Vishay Dale
Producto No:
ISC1812RQR18K
Descripción:
FIXED IND 180NH 468MA 320MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25.2 MHz
Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 468 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 320mOhm Max
Inductance 180 nH
Series ISC-1812
Type Wirewound
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 350MHz