IS.IO220VAC-5T24VDC
Industrial Shields
Producto No:
IS.IO220VAC-5T24VDC
Fabricante:
Industrial Shields
Descripción:
12VDC TO 5-24VDC CONVERTER
En stock : 11
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -
Input Type Voltage
Termination Style Screw Terminal
Output Range 5VDC to 24VDC
Output Type Voltage
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Series -
Type Signal Conditioner
Voltage - Supply -
Input Range (Additional) -
Mfr Industrial Shields
Isolation -
Features -
Input Range (Current, Voltage) 12 ~ 220VAC