Renesas Electronics America Inc
Producto No:
ISL9444IRZ
Fabricante:
Paquete:
40-QFN (5x5)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC REG CTRLR BUCK 40QFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.7355
$6.7355
10
$6.08665
$60.8665
60
$5.80355
$348.213
120
$5.039199
$604.70388
240
$4.8127
$1155.048
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Serial Interfaces | - |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Clock Sync | Yes |
| Supplier Device Package | 40-QFN (5x5) |
| Number of Outputs | 3 |
| Duty Cycle (Max) | - |
| Function | Step-Down |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Phase Control, Power Fail, Power Good, Soft Start, Tracking |
| Series | - |
| Output Phases | 2 |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 200kHz ~ 1.2MHz |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tray |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 28V |
| Base Product Number | ISL9444 |