Renesas Electronics America Inc
Producto No:
ISL95818HRTZ-TS2568
Fabricante:
Paquete:
40-TQFN (5x5)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Applications | Controller, Intel VR12.5, VR12.6+ |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 40-TQFN (5x5) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.5V ~ 2.3V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 25V |
| Base Product Number | ISL95818 |