Renesas Electronics America Inc
Producto No:
ISL95831AHRTZ-T
Fabricante:
Paquete:
48-TQFN (6x6)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC REG CONV INTEL 2OUT 48TQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -10°C ~ 100°C |
| Applications | Converter, Intel IMVP-7, VR12™ |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 48-TQFN (6x6) |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Package / Case | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.25V ~ 1.52V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 25V |
| Base Product Number | ISL95831A |