Renesas Electronics America Inc
Producto No:
ISL95833HRTZ
Fabricante:
Paquete:
32-QFN (4x4)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 32QFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -10°C ~ 100°C |
| Applications | Controller, Intel IMVP-7, VR12™ |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-QFN (4x4) |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.25V ~ 1.52V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 4.75V ~ 5.25V |
| Base Product Number | ISL95833 |