Renesas Electronics America Inc
Producto No:
ISL95870HRUZ-T
Fabricante:
Paquete:
16-UTQFN (2.6x1.8)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC REG CTRLR GPU 1OUT 16UTQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.2465
$4.2465
10
$3.81045
$38.1045
25
$3.6024
$90.06
100
$3.122175
$312.2175
250
$2.9621
$740.525
500
$2.657872
$1328.936
1000
$2.522535
$2522.535
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -10°C ~ 100°C |
| Applications | Controller, GPU Core Power |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-UTQFN (2.6x1.8) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Package / Case | 16-UFQFN |
| Voltage - Output | 0.5V ~ 5V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 3.3V ~ 25V |
| Base Product Number | ISL95870 |