Renesas Electronics America Inc
Producto No:
ISL97646IRZ-TK
Fabricante:
Paquete:
24-QFN (4x4)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC REG CONV LCD 2OUT 24QFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, LCD Monitors |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 8V ~ 20V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 2.7V ~ 5.5V |
| Base Product Number | ISL97646 |