Hogar / RF Antennas / ISMP.868.35.6.A.02
minImg
ISMP.868.35.6.A.02
Taoglas Limited
Producto No:
ISMP.868.35.6.A.02
Fabricante:
Taoglas Limited
Descripción:
ISM 868MHZ PATCH ANTENNA (35*35*
En stock : 119
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Frequency Range -
Applications ISM, LoRa, Sigfox
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination Pin
Mounting Type Adhesive
Height (Max) 0.236" (6.00mm)
Product Status Active
RF Family/Standard General ISM
VSWR -
Series -
Antenna Type Ceramic Patch
Frequency (Center/Band) 868MHz
Mfr Taoglas Limited
Features -
Return Loss -10dB
Package Tray
Gain 2.17dBi
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)