ISOA100R12202JT
Vishay Sfernice
Producto No:
ISOA100R12202JT
Fabricante:
Vishay Sfernice
Descripción:
ISOA 100 R1 22K 5% TUBE
En stock : 21
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.480" (12.20mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.504" L x 0.984" W (38.20mm x 25.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 22 kOhms
Series ISOA
Power (Watts) 100W