ISOLATOR35125M61
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
ISOLATOR35125M61
Descripción:
ROUND STANDOFF M6 CERAMIC 125MM
Guía del usuario
Diameter - Inside -
Color -
Material Ceramic, Brass Insert
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 1.378" (35.00mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 4.921" (125.00mm)
Between Board Height 4.921" (125.00mm)