ISPGDX240VA-7BN388I
Lattice Semiconductor Corporation
Producto No:
ISPGDX240VA-7BN388I
Paquete:
388-FPBGA (23x23)
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
IC ISP CROSSPOINT 240IO 388FBGA
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Independent Circuits 1
Circuit 1 x 240:240
Mounting Type Surface Mount
Voltage Supply Source Single Supply
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 388-FPBGA (23x23)
Series ispGDX®
Type Crosspoint Switch
Package / Case 388-BBGA
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V
Mfr Lattice Semiconductor Corporation
Package Tray
Current - Output High, Low 12mA, 24mA