ISPLSI 2032A-110LTN44
Lattice Semiconductor Corporation
Producto No:
ISPLSI 2032A-110LTN44
Paquete:
44-TQFP (10x10)
Descripción:
IC CPLD 32MC 10NS 44TQFP
Guía del usuario
DigiKey Programmable Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage Supply - Internal 4.75V ~ 5.25V
Number of I/O 32
Programmable Type In System Programmable
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 44-TQFP (10x10)
Number of Macrocells 32
Series ispLSI® 2000A
Package / Case 44-TQFP
Number of Logic Elements/Blocks 8
Mfr Lattice Semiconductor Corporation
Delay Time tpd(1) Max 10 ns
Number of Gates 1000
Package Tray
Base Product Number ISPLSI 2032A