ISPLSI 2032A-80LTN48
Lattice Semiconductor Corporation
Producto No:
ISPLSI 2032A-80LTN48
Paquete:
48-TQFP (7x7)
Descripción:
IC CPLD 32MC 15NS 48TQFP
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage Supply - Internal 4.75V ~ 5.25V
Number of I/O 32
Programmable Type In System Programmable
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 48-TQFP (7x7)
Number of Macrocells 32
Series ispLSI® 2000A
Package / Case 48-LQFP
Number of Logic Elements/Blocks 8
Mfr Lattice Semiconductor Corporation
Delay Time tpd(1) Max 15 ns
Number of Gates 1000
Package Tray
Base Product Number ISPLSI 2032A