Lattice Semiconductor Corporation
Producto No:
ISPLSI-3160-125LQ
Fabricante:
Paquete:
208-PQFP (28x28)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC CPLD 7.5NS 208QFP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
4
$86.507
$346.028
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Voltage Supply - Internal | 4.75V ~ 5.25V |
| Number of I/O | 160 |
| Programmable Type | In System Programmable (min 10K program/erase cycles) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 208-PQFP (28x28) |
| Series | ispLSI ® 3160 |
| Package / Case | 208-BFQFP |
| Number of Logic Elements/Blocks | 20 |
| Mfr | Lattice Semiconductor Corporation |
| Delay Time tpd(1) Max | 7.5 ns |
| Number of Gates | 7000 |
| Package | Bulk |