IT9100-C0
Panduit Corp
Producto No:
IT9100-C0
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
CABLE TIE BLACK 124LBS 1.175'
En stock : 400
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 100
Guía del usuario
Tensile Strength 124 lbs (56.25 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Series BELT-TY™ IN-LINE IT
Wire/Cable Tie Type Cable Tie, Parallel
Shelf Life Start -
Mfr Panduit Corp
Features UV Resistant, Weather Resistant
Shelf Life -
Length - Actual 1.175' (358.14mm)
Package Bulk
Width 0.350" (8.89mm)
Length - Approximate 14"
Bundle Diameter 3.94" (100.00mm)