IT9100-CUV11
Panduit Corp
Producto No:
IT9100-CUV11
Descripción:
CABLE TIE TEAL 124LBS 1.175'
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Teal
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Mfr Panduit Corp
Features UV Resistant
Shelf Life -
Length - Actual 1.175' (358.14mm)
Package Bulk
Width 0.350" (8.89mm)
Length - Approximate 14"
Bundle Diameter 3.94" (100.00mm)