IT9100-CUV4Y
Panduit Corp
Producto No:
IT9100-CUV4Y
Descripción:
CABLE TIE YELLOW 124LBS 1.175'
En stock : 400
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 100
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Yellow
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Shelf Life -
Length - Actual 1.175' (358.14mm)
Package Bulk
Width 0.350" (8.89mm)
Length - Approximate 14"
Bundle Diameter 3.94" (100.00mm)