IWC1008ER27R-3G
Laird-Signal Integrity Products
Producto No:
IWC1008ER27R-3G
Paquete:
1008
Descripción:
FIXED IND 270NH 500MA 0.91OHM SM
En stock : 10000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 45 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.088" (2.23mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 500 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.106" W (2.92mm x 2.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008
Ratings -
DC Resistance (DCR) 910mOhm Max
Inductance 270 nH
Series IWC1008
Type Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 600MHz