IWTX47R0BEEB6R3J11
Vishay Dale
Producto No:
IWTX47R0BEEB6R3J11
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
WIRELESS CHARGING COIL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 22A
Q @ Freq 190 @ 200kHz
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 7A
Size / Dimension 1.85" Dia x 0.19" H (47.0mm x 4.9mm)
Product Status Obsolete
DC Resistance (DCR) 38mOhm
Inductance 6.3µH
Series -
Function Transmitter
Type 1 Coil, 1 Layer
Frequency - Self Resonant 22MHz