JBXEC2G10FQSDS
Souriau-Sunbank by Eaton
Producto No:
JBXEC2G10FQSDS
Descripción:
CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
Voltage Rating 830V
Contact Finish Thickness - Mating 19.7µin (0.50µm)
Current Rating (Amps) 8A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 125°C