JBXFD2G10MCSDSR
Souriau-Sunbank by Eaton
Producto No:
JBXFD2G10MCSDSR
Descripción:
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
En stock : 160
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Ingress Protection IP40
Voltage Rating 830V
Contact Finish Thickness - Mating 19.7µin (0.50µm)
Current Rating (Amps) 8A
Connector Type Plug, Male Pins
Features Backshell
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 125°C