JMACDG-12XL
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
JMACDG-12XL
Descripción:
JMACDG-12XL=M39016/15-091L
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Switching Voltage 115VAC, 28VDC - Max
Contact Rating (Current) 1 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 30.8 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 390 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.63 VDC
Coil Voltage 12VDC
Must Operate Voltage 7 VDC