JMAW-30XP
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
JMAW-30XP
Descripción:
JMAW-30XP = M39016/9-051P
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Switching Voltage 115VAC, 28VDC - Max
Termination Style PC Pin
Contact Rating (Current) 1 A
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 2500 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 1.5 VDC
Relay Type General Purpose
Series Military, MIL-R-39016/9, MA, CII
Coil Voltage 30VDC
Release Time 1.5 ms
Must Operate Voltage 17.7 VDC