JMGSCD-12MW
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
JMGSCD-12MW
Descripción:
JMGSCD-12MW = M39016/42-051M
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Switching Voltage 115VAC, 28VDC - Max
Contact Rating (Current) 1 A
Termination Style PC Pin
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 800 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.64 VDC
Coil Voltage 12VDC
Must Operate Voltage 7 VDC