JMGSCD-18MW
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
JMGSCD-18MW
Descripción:
JMGSCD-18MW = M39016/42-056M
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Switching Voltage 115VAC, 28VDC - Max
Contact Rating (Current) 1 A
Termination Style PC Pin
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 1600 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.92 VDC
Coil Voltage 18VDC
Must Operate Voltage 9.8 VDC