JMK325ABJ157MM-T
Taiyo Yuden
Producto No:
JMK325ABJ157MM-T
Fabricante:
Taiyo Yuden
Descripción:
CAP CER 150UF 6.3V X5R 1210
En stock : 18520
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient X5R
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series M
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 150 µF