JMK325ABJ227MM-T
Taiyo Yuden
Producto No:
JMK325ABJ227MM-T
Descripción:
CAP CER 220UF 6.3V X5R 1210
En stock : 251314
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.110" (2.80mm)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 220 µF