JMSC-12XPS
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
JMSC-12XPS
Descripción:
JMSC-12XPS = M39016/11-043P
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Switching Voltage 115VAC, 28VDC - Max
Termination Style PC Pin
Contact Rating (Current) 1 A
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 850 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.64 VDC
Coil Voltage 12VDC
Release Time 2 ms
Must Operate Voltage 7 VDC