K16-190-B-12V
Kacon
Producto No:
K16-190-B-12V
Fabricante:
Kacon
Descripción:
LED 16MM RECTANGULAR BLUE 12VDC
En stock : 20
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency -
Ingress Protection IP65
Termination Style Quick Connect
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions -
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings DC
Lens Style -
Series K16
Type LED
Voltage 12V
Mfr Kacon
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Rectangle
Current 10mA