K1725X24BALA2A-13
Pelonis Technologies
Producto No:
K1725X24BALA2A-13
Descripción:
FAN AXIAL 172X25MM 24VDC WIRE
En stock : 18
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Air Flow 272.2 CFM (7.71m³/min)
Noise 64.0dB(A)
Static Pressure 0.800 in H2O (199.3 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, cUL, UL
Fan Type Tubeaxial
Termination 3 Wire Leads
Voltage - Rated 24VDC
Size / Dimension Rectangular/Round - 172mm L x 150mm H
Product Status Active
RPM 4000 RPM
Series Intelligent Motion
Power (Watts) 34.8 W
Mfr Pelonis Technologies
Features Auto Restart, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Speed Sensor (Tach)
Package Bulk
Width 25.00mm