ODU
Producto No:
K1TAAT0-E010SN-0000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
ODU AMC SERIES T IN-LINE RECEPTA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$154.09
$154.09
10
$142.7869
$1427.869
25
$137.65044
$3441.261
50
$136.62292
$6831.146
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Cable Opening | 0.399" (7.60mm) |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ingress Protection | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Voltage Rating | 50V |
| Contact Finish Thickness - Mating | 50.0µin (1.27µm) |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Shell Size, MIL | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Tin Nickel |
| Shell Size - Insert | 9 |
| Mfr | ODU |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -65°C ~ 175°C |
| Applications | - |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Silver |
| Termination | Crimp |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Push-Pull, Threaded |
| Orientation | A |
| Mounting Feature | - |
| Series | ODU AMC® T |
| Shell Material | Aluminum |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | K1TAAT0-E |