K22X-C37S-NJ
Kycon, Inc.
Producto No:
K22X-C37S-NJ
Descripción:
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR
En stock : 1307
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Ingress Protection -
Voltage Rating 30V
Current Rating (Amps) 2A
Wire Gauge -
Backset Spacing 0.318" (8.08mm)
Mfr Kycon, Inc.
Contact Material Phosphor Bronze
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features Board Lock
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C)
Operating Temperature -55°C ~ 105°C