K3-18NA00-22 110
Benedict GmbH
Producto No:
K3-18NA00-22 110
Fabricante:
Benedict GmbH
Descripción:
CONTACTOR 18A 4P 2NO+2NC 110VAC
En stock : 86
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Switching Voltage 600V
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 18 A
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Must Release Voltage -
Product Status Active
Contact Form 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B)
Series K3
Mfr Benedict GmbH
Coil Voltage 110VAC