K42B0C-P16LFD0-700S
ODU
Producto No:
K42B0C-P16LFD0-700S
Guía del usuario
Cable Opening 0.256" ~ 0.276" (6.50mm ~ 7.00mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 6A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C