Hogar / Oscillators / K50-HC1CSE14.318
minImg
K50-HC1CSE14.318
KYOCERA AVX
Producto No:
K50-HC1CSE14.318
Descripción:
XTAL OSC XO 14.3180MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 30mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Base Resonator Crystal
Frequency 14.318 MHz