K50PTCALGRY3AQP
Banner Engineering Corporation
Producto No:
K50PTCALGRY3AQP
Descripción:
TOUCH INDICATOR, 50MM, K50 PRO
Guía del usuario
Illumination Type, Color LED, Multicolor
Operating Temperature -40°C ~ 50°C
Ingress Protection IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Cable with Connector (M12)
Response Time 300ms
Actuator Type Round, Button, Flush
Panel Cutout Dimensions Circular - 50.00mm Dia
Switch Function Off-Mom
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC