K85X-AD-15S-K
Kycon, Inc.
Producto No:
K85X-AD-15S-K
Descripción:
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
En stock : 154
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Ingress Protection -
Voltage Rating 30V
Current Rating (Amps) 2A
Contact Material Brass
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features -
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Operating Temperature -55°C ~ 105°C