K88X-BD-25P-BRJ
Kycon, Inc.
Producto No:
K88X-BD-25P-BRJ
Descripción:
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
En stock : 1003
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Ingress Protection -
Voltage Rating 30V
Current Rating (Amps) 2A
Mfr Kycon, Inc.
Contact Material Brass
Connector Type Plug, Male Pins
Features Board Lock, Grounding Indents
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Operating Temperature -55°C ~ 105°C